+420 274 779 977/8 | @ obchod@iso-izolace.cz

Prázdný košík

Monolastic

  • img01
Výrobce
Poznámka
Sklad
Praha 10, 5
Způsob platby
Hotově nebo kartou
Dokumentace
 

Monolastic je jednosložková cementová hydroizolační stěrka na bázi cementových pojiv. Po smíchání s vodou vzniká pasta s výbornou zpracovatelností, která se snadno nanáší stěrkou, válečkem nebo štětcem a kterou lze nanášet i na svislé povrchy bez nebezpečí skluzu.

Spotřeba

1,1 kg/m² a mm tloušťky vrstvy


Kód
Název
     Cena před slevou        Sleva        Cena po slevě
Termín dodání
Počet MJ
 

 


Telefonické objednávky, zjistit skladovou dostupnost nebo ověřit stav Vaší objednávky můžete v pracovní dny v době 7:00 - 17:00 hodin na čísle:


+420 776 895 898


 Pokud potřebujete objednat zboží mimo tuto dobu, využijte internetový e-shop.


Platbu u většiny zboží je možno provést v hotovosti při převzetí - sklad Praha 10, Praha 5 nebo je-li zboží dodáváno naší dopravou. (neplatí pro zboží na objednávku)


U dodávek většího rozsahu vypracujeme individuální cenovou nabídku.


 


 

Hydroizolace, Tepelná izolace a izolační hmoty, Doplňky pro fasády a vnitřní omítky, Sádrokartonový systém, Fasádní Omítky, Barvy a penetrace, Střešní krytiny a okapové systémy, Střešní okna, Řezivo a desky, Zdící materiály, Pojiva a SOMS, Stavební chemie, Tmely a asfaltové výrobky, Komínové systémy, Stahovací schody a stavební pouzdra, Dveře, Zárubně, Geotextílie, Betonové výrobky, Hutní materiál, Střešní folie, Zemní folie, Bazénové folie, Odvodnění
©2017 VV Studio - Václav Veselý